Denzel valt als een blok voor dansdocente Elke in Blind Getrouwd

De kop is eraf! Dansdocente Elke (30, Aarschot) en Denzel (30, Sint-Niklaas) zijn het eerste koppel dat  in het huwelijksbootje stapte in Blind Getrouwd!
​Allebei waren ze aangenaam verrast nu ze eindelijk een gezicht konden plakken op de stem die ze leerden kennen tijdens het blinddoekmoment enkele weken terug.

Denzel: “Het moment dat ik me omdraaide, had ik direct instant van de eerste seconde wel zoiets van “ja, dit kan iets worden”. Ik ga er geen doekjes om winden: ja, ze is mijn type.”
Ook Elke leek opgelucht, al werd haar vrees wel waarheid: Denzel woont, zoals zijn accent deed vermoeden, in Sint-Niklaas. Laat dat nu net de stad zijn waaraan Elke door omstandigheden geen fijne herinneringen heeft.

Kijkers die benieuwd zijn naar het jawoord van de Gentse Marjan (31) en Antwerpenaar Mattias (36) hoeven niet te wachten tot aflevering 2 op woensdag 2 september bij VTM. Met VTM GO+ kunnen fans immers steeds 1 aflevering verder kijken.

In die aflevering wacht host Frances Lefebure de 41-jarige rechercheur en molenaar Matti op de luchthaven op voor de verrassing van zijn leven: Matti gaat trouwen en wel met de vrouw die nu al op hem wacht, enkele meters verder. Geblinddoekt weliswaar, want aanraken en praten mag… kijken nog even niet.
​Matti maakt zich vooral zorgen hoe zijn kersverse verloofde zal reageren op het feit dat hij twee jonge kinderen heeft.

Foto: DPG Media

Geef een reactie