
Dinsdagavond stelde auteur Johan Van den Driessche in de Antwerpse Rock Lobster City Lodge zijn tweede, spannende roman ‘Een Geur Van Zonsverbijstering’ voor aan het publiek. ” e
De bekende Oost-Vlaamse strafpleiter Walter Van Steenbrugge was dinsdagavond één van de opvallende gasten in het publiek. “Het was een zeer originele manier om een nieuw boek voor te stellen en ik was verrast door het optreden van Madou. Een leuke aanvulling op de presentatie. Ik ken Johan al vele jaren. Ik ben geprikkeld door wat ik hier vanavond hoorde en heb mij gelijk met veel plezier een exemplaar van het boek aangeschaft. Ik ga er zo snel mogelijk aan beginnen (lacht)”.
De nieuwe, spannende roman ‘Een Geur Van Zonsverbijstering’ van Johan Van den Driessche vind je in de boekhandel of kan je online bestellen.
Foto: Dorien G. / House of Entertainment