
Liefhebbers van vintage en verborgen schatten kunnen met veel plezier naar de Vintage & Retro Brocanterie die op zondag 28 juli 2024 op de Grote Markt van Lier wordt gehouden.
Deze Brocanterie is uitgegroeid tot een vaste waarde in de regio en trekt elke editie een toenemend aantal bezoekers uit heel België aan, maar ook uit Nederland en Duitsland.
De rage voor vintage blijft groeien en deze Brocanterie is de perfecte gelegenheid om unieke stukken te vinden en de tijdloze charme van deze stijl te herontdekken.
Van 9.00 tot 18.00 uur is de Grote Markt van Lier het toneel van deze levendige Brocanterie, met een grote verscheidenheid aan stands.
Ook de terrassen van brasseries, restaurants en cafés van het centrum zijn open om de bezoekers een welverdiende pauze te bieden.
En zoals steeds, nodigen de organisatoren bezoekers van harte uit om op te vallen door verkleed te komen in hun beste vintage- of retro-outfit.
Mis dit unieke evenement niet, dat een dag vol ontdekkingen en gezelligheid belooft.
Voor meer informatie kunt u terecht op onze website of volg ons op social media.
Er zijn nog drie “Vintage & Retro Brocanteries” dit jaar, op zondag 28 juli, zondag 18 augustus en zondag 22 september 2024.
Foto: Lier – Vintage & Retro Brocanterie