Chez Bartizze

Alexander De Croo bijt de spits af aan De Verkiezingstafel


Vanaf maandag 27 mei stelt Gert Verhulst in De Verkiezingstafel – elke avond omstreeks 22:00 uur – ​ de vragen die Vlaanderen bezighouden aan zeven kopstukken van de zeven grootste Vlaamse partijen. Gerts vaste tafelspringers daarbij zijn voormalig VRT-journalist Linda De Win, strafpleiter Walter Damen, econoom Stijn Baert, comedian Jan Jaap van der Wal en Play Nostalgie-journalist Saar Van Olmen.

7 afleveringen, elke aflevering 1 kopstuk

Net als De Tafel van Gert (om 20u) wordt ook De Verkiezingstafel (omstreeks 22:00u) live uitgezonden vanuit Play Zuid in Antwerpen. Gert en zijn tafelspringers gaan daarin elke avond in gesprek met een politiek kopstuk over wat er leeft in de Vlaamse huiskamers. Premier Alexander De Croo (Open VLD) bijt de spits af op maandag 27 mei. Daarna volgen tot en met woensdag 5 juni:

De laatavonddebatten lopen van maandag 27 mei tot en met woensdag 5 juni, het succesvolle seizoen van De Tafel van Gert wordt afgesloten op donderdag 6 juni: Gert zet die avond vanaf 20.00 uur alle tafelspringers rond De Tafel om met hen over politieke hangijzers te debatteren in een extra lange seizoensfinale van De Tafel van Gert: kleur bekennen!


Foto: PLay 4

Mobiele versie afsluiten